Informim

 
 

Petarda-19-godisnjaku-raznijela-tri-prsta_ca_large

Me rastin e festës së Vitit të Ri, informohen të gjithë prindërit dhe nxënësit e SHMK “ Negotinë”, me urdhër të MPB-së se rreptësisht ndalohet përdorimi i mjeteve piroteknike (fishekëzjarre, etj) në objektin shkollorë dhe jasht saj, sepse e njejta dënohet me ligj nga ana e MPB-së.

Nga udhëheqësia e shkollës

[adsense_inserter id=”%postid%”]

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

 
 
}
Translate »